реактологія

1. Назва психологічної школи в радянській науці 1920-х років, заснованої Костянтином Корніловим, яка розглядала психіку як сукупність реакцій організму на зовнішні подразники, прагнучи вивчати її виключно об’єктивними методами.

2. Застарілий напрям у психології, що проголошував вивчення поведінки через аналіз зовнішніх реакцій організму, ігноруючи суб’єктивні переживання та свідомість.

Приклади вживання

Відсутні

Частина мови: іменник (однина) |