1. (у народному календарі) святкувати Молодики — третю неділю після Великодня, коли за традицією молодь збиралася на гуляння, вітання молодого місяця та весільні ігри.
2. (переносно) бути молодим, поводитися по-молодому, відчувати піднесення сил та радість, характерні для молодого віку.